Dezinfekce vozidel ozonem  O3

Chcete mít 100% vydezinfikovaný automobil a jeho klimatizační systém, zbavený nepříjemných zápachů,bakterií,plísní,roztočů a nejrůznějších typů alergenů? OZON je nejúčinnější přírodní oxidační činidlo,jaké je v současné době známo.

Ozon se jako plyn dostane všude,kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlor. Vhodné pro alergiky!

Kde se v automobilu bere nepříjemný zápach ?

  1. Klimatizační systém-velkými změnami teplot vzniká vlhkost, která vytváří ideální místo pro růst a množení bakterií a plísní.Posádka vozu pak vdechuje takto infikovaný vzduch.
  2. Voda z tajícího sněhu a pod.,která se dostane pod koberečky a způsobuje tvorbu plísní.
  3. Špatná cirkulace vzduchu díky usazenému kabinovému filtru.

Veškerá tvorba bakterií a plísní je doprovázena nežádoucím zápachem v interiéru automobilu.Zápach je umocněn tím,že vozidlo není dostatečně větráno.Navíc bakterie a plísně jsou původci řady zdravotních problémů nejen řidičů,ale i ostatních pasažérů.Výsledkem často bývá pálení očí,podráždění dýchacích cest, v horším případě dochází k bakteriálním infekcím či alergickým reakcím.

Ozon jako plyn, pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce,čalounění,potahy,ventilační a klimatizační systém a zničí zde veškeré mikroorganizmy.

Po aplikaci ozonu a vyvětrání vozidla, zmizí nepříjemné zápachy a vozidlo je 100% dezinfikováno.

Zapomeňte na různé spreje,čističe a osvěžovače, které jen vytvářejí iluzi čištění a dezinfekce,protože nežádoucí pachy pouze dočasně překryjí. Navíc můžou být zdrojem různých alergenů. Ozon dezinfikuje a odstraňuje zdroje zápachů a tím je likviduje trvale.

OZÓN ZCELA VYDEZINFIKUJE VÁŠ AUTOMOBIL, ANIŽ BY PO SOBĚ ZANECHAL NĚJAKÝ JEDOVATÝ CHEMICKÝ PRVEK

Čištění ozonem trvá min. 30 minut u osobních vozidel, podle stupně znečištění i déle. Poté následuje min. 20 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozonu cítit ještě asi 24 hodin.

DOPORUČENÍ :

Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstranění zápachů by měl být automobil předem důkladně vysátý, vyčištěný mokrou cestou nebo párou a vyměněn kabinový filtr .

Možnosti využití generátoru ozonu:

  • Zápach po rozlitém mléku,vínu,zvratky
  • Zápach po převozu zvířat
  • Zápach od cigaretového kouře,sportovní výstroje
  • V osobních a obytných vozech, v dodávkách
  • V kamionech
  • V sanitních a policejních vozech, autobusech, taxících a jiných dopravních prostředcích
  • V domácnostech, restauracích atd.

 

Čištění vozů v naší provozovně na Bobrkách - fotogalerie


Autokosmetika Kimicar

Používáme výhradně autokosmetiku Kimicar.